به گزارش خبرگزاری برنا؛ امین مرادی شامگاه دوشنبه در جمع اصحاب رسانه های جمعی استان کردستان به تشریح برنامههای ایام هفته هنر انقلاب در این استان پرداخت و گفت: از امروز تا پایان هفته هنر انقلاب در مجموعه ۴۴ عنوان برنامه در بخشهای مختلف در سطح استان کردستان برگزار میشود.

وی با بیان اینکه معرفی چهره های برتر هنر انقلاب از محوری ترین برنامه های این ایام است، افزود: هنرمند متعهد تلاش میکند با تفکری برخواسته از اندیشه انقلاب اسلامی باورهای انقلابی را در جامعه اعتلا بخشد و هنر و هنرمندی متعهد است که در این راستا حرکت و تلاش کند.

خبر جدید  کُردستان؛ سرآمد ورزشکاران مستعد در کشور

رئیس حوزه هنری استان کردستان اظهار داشت: در این هفته، نمایشگاه هفته دفاع مقدس، برگزاری ورک شاپ در بیجار و نمایش صحنهای یونس صحرارو با عنوان روزهای بیپایان برگزار میشود.

مرادی افزود: جریانسازی رسالت حوزه هنری است این نهاد در تلاش است با زبان هنر پیام انقلاب را به جهان منتقل کند.

خبر جدید  پوشش ۳۹ درصدی بیمه تامین اجتماعی در کردستان

وی گفت: یکی از برنامههای مهم و محوری حوزه هنری برگزاری اجلاسیه شهدای هنرمند است که این برنامه با مشارکت و همکاری شماری از ادارات دولتی و با محوریت سپاه بیتالمقدس کردستان برگزار میشود.

مرادی به برگزاری کنسرتارکسترفلارمونیککردستان اشاره کرد و گفت: این برنامه در ایام هفته هنر انقلاب برگزار و تمامعوائدآن صرف مناطق سیلزده میشود.

خبر جدید  موضوع اعتیاد و مواد مخدر باید به جد مورد توجه قرار گیرد

وی به برگزاری حراج آثار تجسمی در استان کردستان اشاره کرد و گفت: همزمان با سایر نقاط کشور آثار هنرمندان برجسته تجسمی کردستان جمعآوری و در روز سهشنبه در تهران به حراج گذاشته میشود وعوایدآن به سیلزدگان پرداخت میشود.