به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ رقابت های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم ملی جوانان کشور طی روزهای ۱۴ لغایت ۱۷ اسفندماه به میزبانی تهران برگزار شد.

بر همین اساس، ۱۵۵ کشتی گیر در ده وزن ۵۵، ۶۳، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۲، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم بخش فرنگی و ۱۷۳ کشتی گیر در اوزان ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ بخش آزاد در این رقابت ها حضور پیدا کردند و رقابت های خود را به مدت چهار روز در سالن خانه کشتی محمدبناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کردند.
کردستان با ۱۰ نماینده در کشتی آزاد و ۶ نماینده در کشتی فرنگی حضور پیدا کرد و توانست دو نشان برنز را بدست آورد.
در نتایج انفرادی رقابت های کشتی آزاد هادی شرفبیانی کشتی گیر صاحب عنوان جوان کردستانی در وزن ۷۴ کیلوگرم توانست پس از محمدنخودی و امیرحسین کاووسی نمایندگان مازندران در جایگاه سوم این وزن قرار گیرد و گردن آویز برنز را به گردن انداخت.
همچنین در بخش کشتی فرنگی وزن ۸۷ کیلوگرم شاهین شریعتی دیگر نماینده کردستان در این مسابقات موفق شد جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد و حسین فروزنده و ابوالفضل شریعتی به ترتیب از استان های تهران و مازندران مقام اول و دوم را کسب کردند.
گفتنی است، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد انتخابی تیم ملی جوانان با حضور ۲۹۸ کشتی گیر از استان های سراسر کشور در تهران برگزار شد.