به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان: حشمت اله صیدی از اعزام هشت دستگاه ماشین آلات سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری سنندج به مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد و گفت: متاسفانه وقوع سیل در روزهای ابتدای سال نو در چندین استان خسارت های جانی و مالی زیادی به بارآورد.

شهردار سنندج اظهار داشت: با توجه به اخطار های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در سنندج این شهرداری از روزهای ابتدای تعطیلات نوروز با بسیج امکانات اقدامات لازم در خصوص رفع آبگرفتگی معابر سطح شهر را صورت داد.

وی گفت: خوشبختانه در طول دو روز بارش خسارات و مشکل خاصی به جز در نواحی منفصل شهری نایسر و شهرک کوثر گریزه نداشتیم و بارش های اخیر خسارت زیادی به بار نیاورد.

صیدی افزود: متاسفانه وقوع سیل در استان لرستان خسارات زیادی به بار آورده و این شهرداری در راستای امداد رسانی به هموطنان سیل زده این استان اقدام لازم در خصوص اعزام اکیپ ماشین آلات عمرانی به این مناطق را صورت داد.

صیدی عنوان کرد: هشت دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی سازمان عمران و باز آفرینی این شهرداری شامل لودر ،گریدر ، بولدوزر ، کمر شکن ، سه دستگاه کمپرسی ویک دستگاه آمبولانس سازمان آتش نشانی به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

شهردار سنندج اعلام کرد: سازمان آتش نشانی این شهرداری آمادی لازم جهت اعزام اکیپ و تجهیزات لازم به این مناطق را داشت که بنابر بر اعلام مسئولان استان لرستان فعلا نیازی به اعزام نیروهای آتش نشانی نداشتند.