به گزارش خبرگزاری برنا؛ حجت الاسلام مختار کرمیبه بیان نکاتی در رابطه با حقیقت شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری با نام سال رونق تولید نامگذاری شده اشاره کرد وگفت: سالیان متمادی است که از سوی رهبر حکیم انقلاب برای هر سال شعار انتخاب و به مردم ابلاغ می شود و امسال هم مانند سال های گذشته نام رونق تولید از سوی ایشان انتخاب شد.

وی افزود: قبل از بیان هر مطلبی باید بدانیم که نامگذاری سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب بر اساس مشورت ها و ارزیابی های بسیار با کارشناسان و صاحب نظران صورت می گیرد و هرگز یک نامگذاری صرف نیست.

خبر جدید  ایجاد شهرک صنعتی مشترک با اقلیم کردستان عراق در سفر رئیس جمهور به کردستان اجرایی شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان ادامه داد: بدون شک مقام معظم رهبری تنها شخصیت و مسئول عالی مقامی هستند که از ده ها منبع موثق اطلاعات و وضعیت کشور را دریافت می کنند و قطعاً بیشترین اخبار و بهترین تحلیل ها از سوی معظم له به گوش آحاد مردم می رسد و به همین خاطر نباید این نامگذاری ها را تنها یک شعار بدانیم.

حجت الاسلام کرمی یادآور شد: اولین مسئله که باید از سوی مسئولان و مدیران پیگیری شود درک صحیح و منطقی از شعار سال است، به این معنی که تمام اهداف و نتایج قابل تصور و انجام شعار سال را مورد مطالعه قرار دهند و برای تحقق آن به بهترین شیوه ممکنی که ما را به آن اهداف نزدیک می کند، عمل کنند.

خبر جدید  خانه احزاب در آینده ای نزدیک در کردستان تشکیل می شود

وی بیان کرد: مدیران باید بستر کافی برای محقق شدن فرمان ولایت امر را آماده کنند که البته نقش دستگاه های فرهنگی برای تبیین موضوع در این راه بسیار تعیین کننده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: متاسفانه در سال های اخیر آنگونه که باید شعار سال از سوی کارگزاران تبیین و محقق نمی شود و گاهی در بعضی از سازمان هایی که حتی نقشی اثر گذار در موضوع دارند صرفاً به نصب یک رو تابلو رنگین و تبریک و گرامیداشت بسنده می کنند.

حجت الاسلام کرمی افزود: آنچه وظیفه ماست تلاش برای تبیین و تحقق شعار سال است که هر کدام از نهادها و سازمان ها در حوزه ماموریتی خود باید انجام دهند.

خبر جدید  جوانان در راهبرد اقتصادی کشور جایگاه ویژه ایی دارند

وی با بیان اینکه توقع و انتظار رهبری عظیم الشان انقلاب تبریک و گرامی داشتن شعار سال نیست بلکه انتظار عمل کردن حقیقی به آن است، اظهار داشت: امیدوارم همه ما بتوانیم به وظیفه خود به خوبی در این مسئله عمل کنیم و آنچه که مورد انتظار مقام معظم رهبری است را برای مردم انجام دهیم.