به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سجادسالک مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان که به عنوان میهمان ویژه در اختتامیه جشنواره منطقه ای "زاگرس جوان" حاضر شده بود در آغاز این آئین شور و نشاط مردم و جوانان کردستانی را ستودنی و مثال زدنی عنوان کرد و گفت: خدمت به چنین مردمانی افتخار است.

او افزود: مسئولین باید به جوانان اعتماد کنند و از واگذاری کارها به جوانان نهراسند چون تجربه ثابت کرده است که هر جا کار به جوانان سپرده شد، کشور نجات پیدا کرد.

خبر جدید  سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد تومانی در 19 روستای کردستان

سالک با بیان این موضوع که به منظور انجام دادن کار و خدمت به جوانان باید همت دو چندانی انجام گیرد گفت: همه ما مسئولیت پیدا کرده ایم که به جوانان خدمت کنیم و راه گشای مشکلات و موانع آنان باشیم.

مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به این حقیقت که اگر جوانان را محدود نکنیم محرومیت صورت نخواهد گرفت اظهار کرد: روز هایی به سر می بریم که کمبودهای اقتصادی به تمام مردم فشار می آورد و در چنین فضایی برای ادامه پیشرفت کشور باید از زاویه توسعه کشور به فعالیت ها بنگریم.

خبر جدید  اولین جشنواره روابط عمومی های برتر کردستان در هفته دولت برگزار می شود

او همچنین جوانان را به داشتن روحیه جسور و تحول خواهی تشویق کرد و گفت: باید به وضع موجود قانع نباشیم، تنها در این صورت است که پیشرفت در کشور حاصل می شود.

سالک در پایان رمز پیروزی با هم بودن و عدم هراس از آینده عنوان کرد و افزود: جوانان باید از مسئولان مطالبه گری کنند تا کشور بتواند به توسعه برسد.