به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حمید بنی تمیم بعد از ظهر امروز در مجمع انتخابات هیات کشتی استان کردستان که در سنندج برگزار شد، گفت: ایجاد آرامش و همدلی در کردستان یکی از راه های رسیدن به رشد و پیشرفت این رشته در استان خواهد بود.

سرپرست فدراسیون کشتی عنوان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون کشتی به دنبال افرادی هستند که بتوانند برنامه های خود را عملیاتی کنند و گوش همه ما از گله مندی و اختلافات پر است.

خبر جدید  خانواده کشتی کردستان مقابل یکدیگر قرار نگیرند/فضای مجازی پر از خبرنگارنما است

او گفت: با شناختی که از مجموعه مدیریتی استان دارم اختلافات موجود در هیات کشتی کردستان از بین خواهد رفت تا کشتی کردستان به اوج برسد.

بنی تمیم گفت: هیچ کسی آخرت خود را برای یک انتخابات ساده فدا نمی کنید و مطمئن باشید که شخص بنده جواب هیچ پیام و تلفنی را برای انتخاب کاندیدا نداده و نخواهم داد.

سرپرست فدراسیون کشتی اظهار داشت: کشتی کردستان با حضور افراد با استعدادی چون محمد چمن گلی، عبدالله عزیزی، جمشید خیرآبادی، سامان طهماسبی، سامان عزیزی، پیمان فقی سلیمانی، کیومرث آیت پناه، محمد رحیم پور، شهرام الیاسی و دیگر بزرگان این رشته ظرفیت توسعه و پیشرفت را دارد.

خبر جدید  نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی امید/سکو مسابقات جهانی در انتظار تیم ملی امید/کارگروه علمی هیات کشتی در خدمت هیات های استانی

او با تقدیر از زحمات رئیس پیشین هیات آقای اشرف هدایت نژاد، گفت: کشتی کردستان در کشور عقب نیافته است اما لیاقت آن بیش از حد موجود است و باید همه افراد دست به دست هم دهند تا کشتی کردستان رشد پیدا کند.

بنی تمیم گفت: تلفیق برنامه هایی که در مجمع گفته شد منجر به رشد و توسعه کشتی کردستان خواهد شد.

خبر جدید  هنرمند متعهد و انقلابی پاسدار تمدن و فرهنگ غنی اسلامی ایرانی است

او با یان اینکه هدف فدراسیون کشتی حمایت از هیات های فعال است، گفت: فدراسیون هر فردی که از سوی مجمع برای ریاست هیات استان انتخاب شود حمایت خواهد کرد تا بتواند برنامه های خود را اجرایی کند.