به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حشمت اله صیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران از تقدیم لایحه بودجه سال ۹۸ به شورای شهر سنندج خبرداد و گفت: در راستای تهیه و تدوین لایحه بودجه سالانه؛ مناطق، نواحی و سازمان های تابعه شهرداری با تشکیل جلسات متعدد، بودجه مورد نیاز خود را تهیه و تنظیم می کنند.

شهردار سنندج عنوان کرد: پس از تهیه و تدوین بودجه هر منطقه و سازمان به شهرداری مرکزی ارسال و با برگزاری جلسات متعدد با حضور مدیران و کارشناسان مجرب بودجه سال ۹۸ شهرداری سنندج تهیه وتدوین شد.

خبر جدید  اجرای طرح ساماندهی دستفروشان مستلزم تعامل و همکاری دستفروشان است

وی افزود: بودجه کلی تعیین شده در شهرداری جهت تایید نهایی در شورای معاونین مورد بررسی قرار گرفت و پس از تایید نهایی جهت تصویب تقدیم شورای شهر شد.

صیدی با بیان اینکه بودجه سال ۹۸ نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است، گفت: بودجه پیشنهادی کلی شهرداری سنندج سال۹۸، ۲۳۵ میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده درحالیکه بودجه سال ۹۷، ۲۱۷ میلیارد و ۶۸۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده است.

خبر جدید  مردم سنندج در انتظار تحقق وعده اصلاح نقص‌های پل هوایی میدان آزادی

وی همچنین اظهار داشت: متعادل سازی بودجه و انضباط مالی در مدیریت شهری به منظور کاهش هزینه ها و تعیین محورهای توسعه در مناطق مختلف سطح شهر از مهم ترین اهداف بودجه تودین شده سال آینده شهرداری سنندج است.

شهردار سنندج گفت: با برنامه ریزی وتلاش دو چندان بتوانیم سال آینده نسبت به تحقق کل بودجه گام برداریم.

خبر جدید  پروانه رنگین بانو مهمان محلات سنندج/تبعات بهداشتی برای مردم ندارد