به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ عباس اورسجی ظهر امروز در مجمع انتخاب هیات کبدی استان کردستان که در سنندج برگزار شد، با بیان اینکه اخیرا ۴۰۰ شهرستان میزبان مسابقات دانش آموزی کبدی بوده اند، گفت: آموزش و پرورش بستر اصلی همه رشته هاست و به لحاظ توسعه همگانی هر رشته ورزشی نقطه عطف و حائز اهمیت است.

خبر جدید  بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بارز کردستان

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به برگزاری ۳۲ کلاس مربیگری و داوری برای معلمان در سه ماه اخیر، عنوان کرد: برگزاری دوره های تربیت مدرس منجر به یکسان سازی در نظام آموزشی و آموزش اصول و روش های تدریس خواهد شد.

وی گفت: فدراسیون کبدی دارای یک برنامه راهبردی و استراتژیک است و در این راه به سلیقه ها و سفارش ها توجهی نمی کند و بر اساس برنامه گام بر می دارد.

خبر جدید  آغاز خرید تضمینی ۱۱۲ هزار تن گندم از کشاورزان کردستانی

اورسجی تاکید کرد: اقدام برای تغییر همیشه باید از خود شروع شود چرا که انتظار تغییر از دیگران و عدم تحقق این مهم در افراد راه به جایی نخواهد برد.

وی از فعالان کبدی در کردستان خواست از حاشیه ها دوری کنند و یادآور شد: هر چه فعالیت ها در آرامش بیشتری پیگیری شود نتایج بهتری کسب خواهد شد.

خبر جدید  اسلام تنها حکومتی است که می تواند پاسخگوی نیازهای انسان باشد

گفتنی است، رفیق رضاقلی با کسب ۹ رای از ۱۴ عضو حاضر در مجمع برای بار دوم به عنوان رئیس هیات کبدی استان کردستان انتخاب شد.