به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛سید کمال حسینی در جلسه ستاد اجرای اقتصاد مقاومتی کردستان با تاکید بر ضرورت اجرای قوانین حمایتی گفت: کارشناسان بر این باورند که امسال سال رشد منفی اقتصاد کشور و تورم بالا است که با این قوانین و رویکردها نباید انتظار داشته باشیم از این مرحله خطرناک عبور نماییم، سازمان های مالیاتی، بانک ها و تامین اجتماعی باید اکثر رویکردهای خود را تغییر دهند زیرا با این ضوابط فعلی واقعا دست تولید کننده و تاجر را بسته اند.

خبر جدید  انیمیشن "رویاها در اعماق" در حوزه هنری کردستان تولید شد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج عنوان کرد: در فضای کسب و کار باید تولید کننده، سرمایه گذار و تاجر احساس امنیت کنند و این احساس امنیت تنها در صورت تغییر و تحول در قوانین و حذف افراد کارشکن از گردونه مدیریت و بدنه کارشناسی ادارات تحقق می یابد.

خبر جدید  ذهن مدیران با اعداد کوچک شکل گرفته است

او در ادامه اظهار کرد: در استان های دیگر تسهیلات چند صد میلیاردی پرداخت می شود اما در کردستان به علت کوتاه نگری و افق دید پایین برای دریافت یک میلیارد تومان مشکل وجود دارد.

حسینی گفت: سازمان مالیاتی به جای فشار آوردن به سرمایه گذاران، تولید کنندگان، بازرگانان شناسنامه دار بیاید جلو فرار مالیاتی دلالان و قاچاقچیان را بگیرد.

خبر جدید  امروز افتخارات ایران از ایثارگری شهدا و جانبازان است