به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حشمت اله صیدی شب گذشته در بازدید از معابر پارک جنگلی آبیدر سنندج گفت:پارک جنگلی آبیدر به عنوان یکی از مهم ترین تفرجگاه های سطح شهر همواره برای شهروندان و مدیران شهری از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

شهرداری سنندج یکی از مهم ترین مشکلات این پارک را قطع بودن سیستم روشنایی در بسیاری از معابر دانست و گفت: سیستم روشنایی پارک امانیه به دلیل فرسوده شدن و قطع کابل ها نیازمند بهسازی کامل بود که سال گذشته طرح بهینه سازی روشنایی معابر پارک جنگلی آبیدر در شورای شهر تصویب و عملیات اجرایی آن در سالجاری آغاز شد.

خبر جدید  مردم برای رفت و آمد از اتوبوس استفاده کنند/ اسقرار 10 دستگاه اتوبوس در میدان آزادی سنندج

صیدی افزود: در راستای اجرای طرح بهینه سازی روشنایی پارک جنگلی آبیدر بسیاری از فونداسیون ها و تیرهای چراغ برق اصلاح و برای جلوگیری از قطع برق در این طرح کابل ها بصورت هوایی انتقال داده شده است.

وی گفت: علاوه بر اصلاح فونداسیون جهت برقراری روشنایی در بسیاری از معابر که فاقد تیر برق بود ۲۵ عدید فونداسیون جدید نیز نصب شد.

خبر جدید  مسئولان باید ارتباط بیشتری با مردم برقرار کنند

صیدی اعلام کرد: علاوه بر پارک امانیه بسیاری از معابر پارک امیریه هم به دلیل رشد درختان دچار سایه اندازی شده بود که با نصب چند عدد تاور و چراغ های قوی مشکل کمبود نور در این مسیر از پارک جنگلی آبیدر هم رفع شد.

شهردار سنندج اظهار داشت: در حال حاضر با اجرای طرح بهینه سازی روشنایی پارک جنگلی آبیدر مشکل روشنایی در این پارک رفع شده و شهروندان ومسافران هم می تواند در شب از زیباهای این پارک استفاده کنند.

خبر جدید  هشت دستگاه ماشین آلات عمرانی شهرداری سنندج به مناطق سیل زده لرستان اعزام شد