به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ حشمت اله صیدی پیش از ظهر امروز از پایان عملیات ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج به مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت: مسیر ورودی سنندج به مریوان به واسطه واقع شدن ناحیه منفصل شهری ننله همواره دارای مشکلات و نابسامانی ترافیک بود.

شهردار سنندج عنوان کرد: تداخل خودور ها در ورودی ناحیه منفصل شهری با ماشین هایی که از سمت مریوان قصد ورود به شهر و بالعکس را داشتند باعث ترافیک و تصادفات خطرناکی در این مسیر شده بود

او گفت: براساس مصوبه شورای ترافیک و همچنین مصوبه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان عملیات ساماندهی ترافیک در مسیر ورودی سنندج به مریوان در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

صیدی افزود: در راستای ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله با نصب ۷۰ عدد نیوجرسی ۲۵۲ متر از طول این مسیر مسدود شد.

او عنوان کرد: نصب سرعت گیر،نصب ۲۴ عدد تابلوعلائم راهنمایی و رانندگی، اجرای جدول به صورت نهر به طول ۳۰۰ متر و تعریض خیابان به متراژ ۷۰۰ متر مربع را از دیگر اقدامات در جهت ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله برشمرد.

شهردار سنندج تاکید کرد: با اجرای عملیات ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان خورودهایی که از سمت ناحیه منفصل شهری ننله قصد دارند به سمت سطح شهر حرکت کنند بدون تداخل و با امنیت بیشتری می توانند به داخل جاده اصلی وارد شوند.