به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ حشمت اله صیدی پیش از ظهر امروز از پایان عملیات ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج به مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت: مسیر ورودی سنندج به مریوان به واسطه واقع شدن ناحیه منفصل شهری ننله همواره دارای مشکلات و نابسامانی ترافیک بود.

شهردار سنندج عنوان کرد: تداخل خودور ها در ورودی ناحیه منفصل شهری با ماشین هایی که از سمت مریوان قصد ورود به شهر و بالعکس را داشتند باعث ترافیک و تصادفات خطرناکی در این مسیر شده بود

خبر جدید  آتش نشان سنندجی مدال طلا را به خود اختصاص داد

او گفت: براساس مصوبه شورای ترافیک و همچنین مصوبه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان عملیات ساماندهی ترافیک در مسیر ورودی سنندج به مریوان در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

صیدی افزود: در راستای ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله با نصب ۷۰ عدد نیوجرسی ۲۵۲ متر از طول این مسیر مسدود شد.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات بانک ها باید سه برابر شود

او عنوان کرد: نصب سرعت گیر،نصب ۲۴ عدد تابلوعلائم راهنمایی و رانندگی، اجرای جدول به صورت نهر به طول ۳۰۰ متر و تعریض خیابان به متراژ ۷۰۰ متر مربع را از دیگر اقدامات در جهت ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان و سه راهی ناحیه منفصل شهری ننله برشمرد.

شهردار سنندج تاکید کرد: با اجرای عملیات ساماندهی ترافیک مسیر ورودی سنندج مریوان خورودهایی که از سمت ناحیه منفصل شهری ننله قصد دارند به سمت سطح شهر حرکت کنند بدون تداخل و با امنیت بیشتری می توانند به داخل جاده اصلی وارد شوند.

خبر جدید  المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج نصب می‌شود