به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ معصومه ظهیری ظهر امروز در اجلاسیه شهدای زن استان کردستان که در سالن مجتمع امام خمینی(ره) شهرستان سنندج برگزار شد، گفت: اجلاسیه شهدای زن واکاوی و خوانشی دوباره در ارزشهای اسلامی که شهدا برای ما به ارمغان آوردند و آنرا برای ما به میراث گذاشتند و ما را نگهبانانی امانتدار شناختند و به دست ما سپردند.

مسئول فرهنگی حوزههای علمیه خواهران سراسر کشور با بیان اینکه امروز در این واکاوی کنار هم نشستیم که ببینیم در این میراث گرانبها که شهدا به دست ما سپردهاند چه چیزهایی به امانت گذاشته شده است، اعلام کرد: شهدا با راهبری امام شهیدان به ما این نکته را آموختند که حدیث وحدت، استقامت و پیروی و پرچمداری و زیر بیرق اسلام با نقطه نظر رهبری کنار هم هستیم.

خبر جدید  کنترل مسافران در هنگام ورود به کردستان

وی اضافه کرد: زمانیکه جریان مقابله با تهاجمها اعم از تهاجم فرهنگی، نظامی، هجمههای اقتصادی و تحریم انجام شد ما یک سفره به نام انقلاب اسلامی میشناسیم و چشم و گوشمان به ندای رهبری است و حاضر در میدان هستیم.

وی با بیان اینکه نسل چهارم امروز آمدهاند که بیاموزند و به گذشتگان اعلام کنند که در صحنه حضور دارند، افزود: بعد از انقلاب اسلامی با کودتا، جریان جداسازی پیکره اسلامی، جریان ترور، مقابلههای اقتصادی، هجمههای فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جریان نفوذ روبرو شدیم ولی همچنان کنار هم ماندیم و ایستادیم.

ظهیری عنوان کرد: امروز مفتخریم که آمار دانشآموخته ما چند برابر شده و دختران بازماندگان از تحصیل به حداقلها رسیده و تعداد هیات علمی بانوان ما در دانشگاهها ۲۷ برابر شده و نخبگان دانشآموختگان این سرزمین بانوانی هستند که برای این کشور در تلاشند و اینها افتخار است.

خبر جدید  کار در هیات های ورزشی علل خصوص ناشنوایان نیازمند عشق است

وی گفت: امروز بانوی غیور کرد اهل سنت در کنار خواهر شیعه شهید داده در کنار هم نشستهاند و هم را دلگرمی میدهند و جوانان را کمک میکنند.

او با بیان اینکه نسل جدید و قدیم در کنار هم قرار گرفتند، عنوان کرد: امروز تحقق وعده الهی در تحقق همه آرمانها و ارزشها مشروط است و وعده الهی در نصرت مردم منوط به همدلی، همراهی، باور و اعتماد به خدا است.

مسئول فرهنگی حوزههای علمیه خواهران سراسر کشور اظهار کرد: اگر امروز حجاب و عفاف و زندگیهای تازه به ثمر رسیده ما در کانون خانواده مورد هجمه دشمن است و فرهنگ اصیل ایرانی، سبک زندگی، خودآرایی، خانه آرایی و شیوه مطالعه ما مورد هجمه دشمن است اما ما کنار هم هستیم و با مشی رسول اکرم و سیره خاندان نبوی به روز میشویم و پیرو او هستیم.

خبر جدید  پوشش ۳۹ درصدی بیمه تامین اجتماعی در کردستان

ظهیری عنوان کرد: ما اهل وحدتیم و تفرقه ای که دشمن چه در داخل و چه در خارج از مرزها برای امت اسلام طراحی کرده بوده و امت را به پراکندگی دعوت میکرد، روز قدسی همه ترفندهای آنها را نقش برآب میکند و برای کیان انقلاب و حفظ وحدت کنار هم خواهیم ماند.