به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سردار محمدحسین رجبی صبح امروز در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ابوذر استان کردستان که در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان برگزار شد، گفت: یکی از انتقادات ما به مدیران این است که زیاد حرف می زنند اما عمل نمی کنند.

فرمانده سپاه بیتالمقدس کردستان با بیان اینکه رسانهها رسالت روشنگری و مطالبهگری را دارند، عنوان کرد: خبرنگاران باید واقع بینانه به مسائل نگاه، انتقاد و به موقع مطالبهگری کنند.

سردار رجبی افزود: موضوعات زیادی در استان وجود دارد که باید به صورت قاطع اما صادقانه به آنها پرداخته شود.

او افزود: زمان بیان مشکلات و روشنگری کردن در مسائل هنرمندی خاصی می خواهد که خبرنگار در زمان مناسب به موضوع بپردازد.

فرمانده سپاه بیتالمقدس کردستان اظهارد اشت: در کنار اینکه رسانه وظیفه بیان حقیقت، روشنگری و اطلاعرسانی دارند، باید واقعیتها را صادقانه بیان کنند.

او اظهار داشت: مایوس کردن مردم از آینده و تیره و تار جلوه دادن فضای کشور در مطبوعات بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب نباید صورت بگیرد.

سردار رجبی گفت: اگر امکان پرداختن به پروژه های کلان در استان وجود ندارد اما می توان پروژه های کوچک ایجاد کرد و در این راستا به استاندار پیشنهاد شد که سال آینده یک هزار و ۵۰۰ پروژه کوچک و زود بازده در حوزه محرومیتزدایی با همکاری دستگاههای دولتی و خیرین در سطح استان اجرا شود.

او با بیان اینکه سپاه بیت المقدس در سال گذشته شش هزار پروژه محرومیتزدایی را در استان اجرا کرد، گفت: قانع به اجرا یک هزار و ۵۰۰ پروژه در استان نیستیم و باید تمامی مسئولان و فرمانداران برای تحقق آن همکاری کنند.

سردار رجبی گفت: مسئولان به جای عمل کردن تنها به سخنرانی بسنده کردند و اصل کار که خدمت رسانی به مردم است را فراموش کرده اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه به عمل کار برآید به سخن رانی نیست، گفت: در وضعیت موجود کشور که دشمنان هجمه های بسیاری به کشور آورده اند باید مسئولان با عمل کردن مشکلات را کاهش دهند.

او خطاب به مسئولان گفت: به منظور خدمت به مردم قیام کنید زیرا همه ما مدیون این مردم هستیم.