به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حامد جولایی بعد از ظهر امروز در مجمع انتخابات هیات کشتی استان کردستان که در سنندج برگزار شد، با گله مندی از هجمه های اخیر فضای مجازی در مورد این انتخابات گفت: فضای مجازی پر از خبرنگارنما هایی شده است که نخبگان ورزشی استان را تخریب می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با بیان اینکه ۹ کاندید حاضر در این مجمع انتخابات از نخبگان ورزش و کشتی کردستان هستند، عنوان کرد: چقدر پول در هیات کشتی کردستان وجود دارد که هجمه های اخیر شکل گرفت و باعث شد افرادی نخبگان این رشته را تخریب کنند.

خبر جدید  شناسایی دو هزار و 400 مستعد در المپیاد استعداد های برتر/افراد منتخب برای المپیک 2022 جوانان آماده می شوند

او افزود: انتخابات هیات کشتی کردستان دچار حاشیه شد در حالیکه به اندازه انتخابات هیات اسکواش برای اداره کل دردسر نداشت.

جولایی در مورد انتخاب اعضا مجمع نیز گفت: انتخاب اعضا مجمع طبق قانون مجامع انتخابات صورت گرفت و تمامی شهرستان ها نماینده خود را در مجمع انتخاب کردند.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: چرا زمانی که کشتی کردستان در المپیاد استعداد های برتر کشور نتیجه نگرفت فردی پاسخگو نبود اما اکنون برای انتخابات آن مدعیان زیادی وجود دارند.

خبر جدید  هیات رئیسه اتاق بازرگانی سنندج انتخاب شدند

او با بیان اینکه رئیس منتخب باید تمام خانواده کشتی را دور خود جمع کند، گفت: باید همه دست به دست هم دهند تا کشتی کردستان بر پله افتخار قرار گیرد.

جولایی با اشاره به اینکه تقابل خانواده کشتی کردستان به نفع ورزشکاران آنها نخواهد بود، گفت: کردستان ظرفیت و پتانسیل خوبی در رشته کشتی دارد اما تنها مشکل آن که مانع موفقیت آن شده است عدم اطمینان اعضا خانواده کشتی به هم دیگر است.

خبر جدید  اعلام آمادگی هیات های کوهنوردی، قایقرانی و نجات غریق کردستان برای حضور در مناطق سیل زده

گفتنی است، در پایان این مجمع جمشید خیرآبادی با کسب ۱۲ رای از ۱۴ عضو حاضر در مجمع به عنوان رئیس هیات کشتی استان کردستان انتخاب شد.