به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حسین فیروزی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، سال جاری و سال آینده را از سخت ترین سال های اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: در این جنگ اقتصادی، مهم ترین کار حفظ تولید و اشتغال موجود است و اگر بتوانیم تولید و اشتغال جدید ایجاد کنیم، دَین خود را به کشور و ملت ادا کرده ایم.

خبر جدید  انتقال خون کردستان سالانه میزبان بیش از 30 هزار اهداکننده خون داوطلب است

وی یادآور شد: دستور کار جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی به مشکلات واحد های تولیدی فعال مشکل دار و واحدهای راکدی است که به چرخه تولید باز می گردند و سرمایه گذاران و مالکان آنها انگیزه کافی برای ادامه فعالیت دارند.

فیروزی ضمن تاکید بر لزوم حمایت بانک ها از واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: بانک ها با پول مردم اداره می شود و بازپرداخت تسهیلات حق بانک هاست و این کارگروه نمی تواند از حق مسلم بانک ها چشم پوشی کند.

خبر جدید  منع تردد کامیون در گردنه‌های کُردستان / تعطیلی مدارس

معاون اقتصادی استاندار کردستان در ادامه دستورات مقام معظم رهبری در سفر به کردستان مبنی بر لزوم حضور شرکت ها و هلدینگ های مختلف در استان را یادآور شد و افزود: انتظار می رود بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و سایر بنیادهای وابسته به نهاد رهبری حضور موثرتری در کردستان داشته باشند.

خبر جدید  فدراسیون نابینایان و کم بینایان ۴۱۷ مدال را در مسابقات رسمی کسب کرده است