به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حسین فیروزی در سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق خشک و نیمه خشک با ابراز خرسندی از حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی در کنفرانس، این حضور را موجب نزدیکی دستگاه ها به دانشگاه ها و مراکز پژوهشی عنوان و خاطرنشان کرد: این نزدیکی به نفع توسعه منطقه خواهد بود.

خبر جدید  موانع پرداخت تسهیلات بانکی کردستان در دولت تعیین تکلیف شود

وی که به عنوان اولین سخنران کلیدی کنفرانس به ارائه مقاله پرداخت، ضمن ابراز همدردی با هموطنان مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: این اتفاق اگرچه ناگوار اما زنگ هشداری بود تا در ساخت و سازها و رعایت حریم رودخانه بیشتر دقت کنیم.

گفتنی است، دبیر علمی سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک (با محوریت آب، انسان و طبیعت) از ارسال ۹۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس خبر داد و گفت: ۷۳ مقاله پذیرفته شده که ۴۲ مقاله به صورت شفاهی و ۳۱ مقاله به صورت پوستر طی نشست های علمی این کنفرانس ارایه میشوند.

خبر جدید  نخستین اجلاسیه شهدا هنرمند کردستان برگزار می شود

دکتر مختار هاشمی خاطرنشان کرد: مجوز ISC توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برای این کنفرانس صادر شده و مقالات برتر در پایگاه استنادی نمایه سازی خواهد شد.

شایان ذکر است، این همایش دو روزه، به همت جهاد دانشگاهی کردستان و اتاق بازرگانی سنندج و همکار دستگاه های ذیربط، برگزار شده است.

خبر جدید  ظرفیت جهاددانشگاهی در اشتغالزایی بهره‌گیری کامل شود