به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ تیمور جوادی شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم دانشجویی ریگا که در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد، گفت: واژه های که امروز به دغدغه ای برای مسئولین کشور تبدیل شده مقابله با جنگ ترم است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان عنوان کرد: کشور ها برای ورود به جنگ از توپ و تانک استفاده نمی کنند بلکه با بهره گیری از رسانه و قدرت آنها به کشور های مورد نظر خود هجمه وارد می کنند.

خبر جدید  مسیر‌های راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کردستان

او افزود: جشنواره هایی این چنین باعث می شود که مشکلات جامعه از طریق فیلم کوتاه به مردم نشان داده شود تا با آنها مقابله کنند.

جوادی به نقل از مقام معظم رهبری گفت: کردستان استانی فرهنگی است و باید تولیدات فرهنگی و هنری خود را به سایر استان ها صادر کنند.

خبر جدید  ستاد دیه نباید انتظار کمک زیادی از مردم عادی داشته باشد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان اظهار داشت: مرکز فرهنگ و هنر سروش سنندج استعداد های بسیاری را در خود جای داده که توانسته اند در سطح ملی و بین المللی بدرخشند.

او گفت: امید است با همت مرکز علمی کاربردی استان کردستان و کمک دیگر دستگاه های ذی ربط بتوان در سال های آینده این جشنواره را در سطوح منطقه ای و ملی برگزار کرد.

خبر جدید  سنندج هم به حالت آماده باش درآمد