به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حسین فیروزی در مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل شرکت آبفار استان اظهار داشت: ۹۶ درصد جمعیت استان تحت پوشش گازرسانی قرار دارند و در چند سال اخیر سعی شده عقب ماندگی های استان در حوزه جاده های روستایی جبران شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان با بیان اینکه تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار، برق دار شده اند، گفت: اقتصاد حلقه گمشده این اقدامات بوده که بخش عمده آن تخصیص آب است و اگر در تخصیص آب تسریع نشود ممکن است تمام اقدامات انجام شده، بی نتیجه بماند.

خبر جدید  توازن منطقه ای نیازمند تغییر نگرش و دیدگاه مدیران است

در این مراسم که با حضور شاهین پاک روح معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور و پاک ضمیر مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد، فیروزی از آنها خواست به عنوان رابط و نمایندگان مردم کردستان، این خواسته را در وزارت نیرو پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: بهره وری آب در کردستان بالاست و ما تخصیص آب را برای حداکثر بهره وری، تولید بیشتر و تامین امنیت غذایی کشور درخواست می کنیم.

خبر جدید  مرز سیران‌بند بانه رسماً بازگشایی می‌شود+فیلم

فیروزی در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات انجام شده توسط شرکت مهندسی آبفار در روستاهای کردستان، اضافه کرد: قطعا کردستان از کانون توجه دورنمانده اما هنوز بخشی از مشکلات باقی مانده و شایسته است که بیشتر خدمت کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در این مراسم همچنین از مدیرعامل شرکت مهندسی آبفار کشور در اعتماد و استفاده از نیروهای توانمند کردستانی قدردانی کرد.

خبر جدید  حضور مدیران اجرایی در کنفرانس های علمی موجب نزدیکی دستگاه های اجرایی با دانشگاه می شود