به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سید کمال حسینی شامگاه چهارشنبه در نشست هماندیشی راهکارهای رونق تولید در استان با حضور مسئولان اقتصادی، کارآفرینان و سرمایهگذاران با نماینده ولی فقیه در کردستان، گفت: عملیاتی کردن شعار سال مستلزم انجام کار و به حرکت در آوردن هر چه بیشتر چرخ های واحدهای تولیدی است.

رئیس اتاق بازرگانی سنندج عنوان کرد: همه فکر و ذهن مسئولان ما حمایت از بخش خصوصی است ولی هنوز با وجود شرایط حاکم بر فضای کار، بخش خصوصی رضایت ندارد و گله مند هستند.

خبر جدید  مردم برای رفت و آمد از اتوبوس استفاده کنند/ اسقرار 10 دستگاه اتوبوس در میدان آزادی سنندج

او افزود: توجه و حمایت مسئولان باید بیشتر از شرایط عادی باشد و می طلبد کارها در اسرع وقت انجام شود چرا که تاخیر و طولانی شدن فرآیند کارها موجب ضرر به واحدهای تولیدی و خدماتی می شود.

حسینی گفت: زمانی وام و تسهیلات بدست واحدهای تولیدی می رسد که دردی از صاحبان واحدها دوا نمی کند لذا انتظار می رود سرعت عمل بیشتری در این حوزه وجود داشته باشد.

خبر جدید  آموزش و برگزاری نشست های تخصصی لازمه فعالیت بازرسان است

حسینی اظهار داشت: در سال رونق تولید امیدواریم فعالان اقتصادی که تمام توان خود را در این رابطه گذاشتند مورد حمایت بیشتری قرار گیرند چون تا رضایت خاطر فعالان اقتصادی استان کسب نشود نمی توان سرمایه گذار خارجی جذب کرد.