به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ مجاهد بنی عامریان شامگاه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی و ستاد اقامه نماز استان کردستان که در سنندج برگزار شد، گفت:برگزاری ویژه برنامه ضیافت نور در بیست و هفتمن نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، برگزاری مراسم جشن رمضان، نمایشگاه علوم قرآنی محافل قرآنی، جزءخوانی قرآن کریم از جمله برنامه های شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان در ماه مبارک رمضان بود.

مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان که معاون صدا و سیمای مرکز کردستان نیز است، عنوان کرد: صدا و سیمای مرکز استان متناسب با شعار سال با عنوان رونق تولید اقدام به تشکیل کارگروهی کرد و ویژه برنامههایی را برای تحقق این شعار تشکیل داد.

خبر جدید  نقش حسابدار در بخش خصوصی جایگاه خود را پیدا کرده است

بنی عامریان، با اشاره به اینکه در مرحله اول اقدام به آنالیز صحبتهای مقام معظم رهبری کردیم، افزود: ایجاد ۶ هزار دقیقه برنامه در حوزه صدا، ایجاد سه هزار و ۶۰۰ دقیقه برنامه در حوزه سیما و اجرای ۱۱۰ دقیقه خبر با موضوع رونق تولید در استان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۹ هزار و ۷۰۰ دقیقه برنامه در صدا و سیمای استان در حوزه رونق تولید ساخته شده است، گفت: در حوزه فضای مجازی نیز به صورت مکتوب و طراحی پوستر فعالیتهایی با موضوع شعار سال انجام شده است.

خبر جدید  رشد ۱۶ برابری انتشاراتی‌های کُردستان

معاون سیمای مرکز کردستان اعلام کرد: برگزاری نشستها و ویژه برنامههایی با حضور مسئولان و کارشناسان با موضوعات قاچاق کالا، استفاده از کالای ایرانی و توجه به مقوله کارآفرینی از دیگر برنامههای صدا و سیمای مرکز کردستان است.

بنیعامریان همچنین از تولید مستندی با عنوان روزهای زندگی از کارآفرینی بانوان استان خبر داد و گفت: این مستند امسال رونمایی میشود و سعی براین است در خردادماه جاری به اتمام برسد.

خبر جدید  سرباز فداکار

وی اضافه کرد: همچنین بعد از ماه مبارک رمضان کارگروههایی با حضور اساتید دانشگاهی و فعالان اقتصادی این حوزه در راستای بررسی موانع تولید به عنوان یکی دیگر از فعالیتهای صدا و سیمای استان انجام میگیرد.