حجت الاسلام مختار کرمی امروز در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان گفت: از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این ایام برگزاری محافل قرآنی، مداحی و روضهخوانی است که در سطح هیات های مذهبی شهرستان های مختلف در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اعزام ۱۹۰ مبلغ بومی و غیربومی به مناطق مختلف استان افزود: مبلغان اعزامی در برنامه هایی که به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره) در مناطق مختلف برگزار می شود، شرکت کرده و به بیان خصایص و ویژگی های ایشان و دستاوردهای انقلاب برای مردم می پردازند.

خبر جدید  سه انیمشین 100 ثانیه ای به تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان آماده نمایش شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی در سطح شهرهای استان با موضوعات مختلف و ارسال پوستر و تراکت ویژه سالگرد ارتحال امام را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این ایام در استان اعلام کرد.

وی همچنین به برپایی ایستگاه های صلواتی در برخی نقاط استان اشاره کرد و یادآور شد: با برنامه ریزی های انجام در روز ارتحال امام و هنگام افطار ۲۴ ایستگاه صلواتی به همت شورای هیات های مذهبی و کانون مداحان دایر می شود.

خبر جدید  منشا نابرابری‌ها دوری از سنت و قرآن است

حجت الاسلام کرمی اضافه کرد: برگزاری گردهمایی تشکل های دینی و اقشار تاثیرگذار در سطح مساجد جامع شهرهای استان با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان و ادارات فرهنگی از دیگر برنامه های این ایام است.

وی گفت: این برنامه ها در راستای تحقق آرمان ها و اهداف بنیانگذار جمهوری اسلامی و انتقال ارزش ها و ابعاد شخصیتی معمارکبیر انقلاب به نسل های آینده برگزار می شود.

خبر جدید  افزایش صادرات به عراق تا 20 میلیارد دلار/ واحدهای تولیدی نباید از لحاظ سرمایه در گردش دچار مشکل شوند