به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حشمت اله صیدی صبح امروز در جریان بازدید از پروژه بلوار ۳۶ متری دگایران گفت: جاده اصلی مسیر دگایران یکی از مسیرهای بسیار نا ایمن بود که بعضاً شاهد بروز تصادفات در این مسیر بودیم.

شهردار سنندج اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تفصیلی شهر سنندج و تامین دسترسی یکی از مهم ترین محورهای ارتباطی به مرکز شهر و همچنین با هدف اتصال بلوار توحید به جاده ساحلی عملیات احداث بلوار ۳۶ متری دگایران در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

خبر جدید  فعالیت دو سوم کارمندان در ادارات

او گفت: بلوار ۳۶ متری دگایران دارای طول ۹۰۰ متری و در دو لاین رفت و برگشت که عرض سواره رو این بلوار ۱۱ و نیم متر بوده و دارای دو پیاده رو چهار و نیم متری است.

شهردار سنندج عنوان کرد: کاهش تصادفات و افزایش سطح ایمنی در مسیر عبور و مرور، کاهش ترافیک، کاهش زمان سفر های درون شهری و ارتقاء سیما و منظر شهری از دیگر اهداف احداث پروژه بلوار ۳۶ متری دگایران بوده است.

خبر جدید  توسعه گفتمان اقتصادی لازمه توسعه اقتصادی در کردستان است

وی افزود: این پروژه به دلیل برخی مشکلات مدتی روند اجرایی آن متوقف شده بود که خوشبختانه با رفع مشکل روند اجرایی آن از سرگرفته شد.

صیدی با بیان اینکه مراحل پایانی تکمیل بلوار ۳۶ متری دگایران در حال اجرا است گفت: بزودی این بلوار به بهره برداری خواهد رسید.

خبر جدید  ضرورت تصمیم گیری شفاف در مورد عدم انتقال آب کردستان به استان‌های دیگر

او با اشاره به انجام بیش از ۱۱ هزار مترمربع آسفالت در این پروژه تاکید کرد: تا کنون عملیات آسفالت ریزی لاین رفت به اتمام رسیده و ۴۱۰ مترمربع از لاین برگشت نیز آسفالت شده است.