امین مرادی در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان، گفت: به منظور به تصویر درآوردن آثار هنرمندان جوان و توانمند عرصه هنرهای تجسمی استان ۱۹ تابلوی نقاشی از ۱۲ هنرمند نقاش و تحصیل کرده هنرهای تجسمی از هفت لغایت ۱۶ فروردین ماه ۹۸ در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض نمایش عموم علاقه مندان قرار داده می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه آثارهنرمندان، وجید امینی، وریا پرویز پور، حسام جاویدنیا، کژال حسین پناهی، گلاله کمانگر، سیروان کنعانی، عدنان مردوخی، بهار ملکی، ناهید منبری، رضا نصرتی، بهمن نصرتی و آرش یاسمن پور با تکنیک های اکریلیک ، رنگ روغن، آبرنگ و پاستل با موضوع آزاد به نمایش گذاشته می شود .

خبر جدید  گالری سوره سنندج هر هفته میزبان یک نمایشگاه بخش تجسمی است

مرادی در ادامه گفت: چهارشنبه ۷ فرودین ساعت ۱۷ این نمایشگاه افتتاح و در مدت زمان برپایی همه روزه از ساعت ۱۰تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود .

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان با اشاره به حمایت حوزه هنری استان کردستان از هنرمندان تجسمی گفت : در سال ۹۷ بیش از ۴۰ نمایشگاه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج از هنرمندان استان و کشوری برپا گردید که شاهد استقبال بسیار خوب از علاقه مندان هنرهای تجسمی در طول سال از این نمایشگاه ها بوده ایم.

خبر جدید  بحران مخاطب دغدغه مدیران فرهنگی/سینما شاخص توسعه فرهنگی

وی افزود : با توجه به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری با نام" سال رونق تولید" جهت تحقق شعار سال وتوجه به اقتصاد هنر و رونق تولید در زمینه های مختلف هنری در خصوص حمایت از تولیدات هنری هنرمندان توانمند استان و تلاش در جهت عرضه این آثار در قالب های مختلف از جمله برگزاری نمایشگاه در داخل وخارج از کشور و تولید در سایر بخش های هنری تلاش بیشتری به عمل خواهد آمد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان با تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل های اخیر در نقاط مختلف کشور از جمله شیراز افزود : این نمایشگاه از طرف هنرمندان سنندجی تقدیم می گردد به روح بلندتمامی جانباخته گان حادثه سیل های اخیر در نقاط مختلف کشور و ازخداوند متعال برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری طلب و برای مصدومین و حادثه دیده گان سلامتی را آرزومندیم.

خبر جدید  دختران بازمانده از تحصیل به حداقل‌ رسیده است/27 برابر شدن آمار زنان هیات علمی دانشگاه ها

وی تصریح کرد : تمامی در آمدهای ناشی از فروش آثار این نمایشگاه جهت کمک به سیل زده گان اختصاص خواهد یافت.