بهگزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سردار محمد حسین رجبی پیش از ظهر امروز در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج که در سالن امام خمینی(ره) سنندج برگزار شد، با اشاره به ماموریت های سپاه در کردستان گفت: اولین ماموریت ما در استان برقراری امنیت پایدار مردمی در کردستانو تمام توان ما بر این امر مهم متمرکز و معطوف شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: ماموریت محوری دیگر سپاه محرومیت زدایی و کمک به توسعه استان و مردم یاری است که در حد وسع و توان این مهم انجام گرفته است.

خبر جدید  ۵۴ درصد جمعیت استان در حاشیه‌ شهرها سکونت دارند

او افزود: هفت هزار پروژه محرومیت زدایی توسط بسیجیان و اردو های جهادی در کردستان برگزار شده است.

سردار رجبی گفت: ماموریت دیگر ما بسیج ۱۰ میلیونی در راستای فرمان حضرت امام (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبریاست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستاناظهار داشت:حدود یک سوم جمعیت استان در سنندج ساکن هستند که مناطق حاشیه ای را نیز در خود جای داده است و لازم است که در بحث محرومیت زدایی به مناطق حاشیه ای ورود پیدا کرد.

خبر جدید  جوان گرایی نوید بخش روز های خوش هندبال/برنامه بلند مدت هندبال ایران را به اوج می رساند

او گفت: در حوزه راهیان نور نیز طی هشت سال گذشته دو میلیون نفر زائر در قدم گاه شهدا در کردستان حضور پیدا کردند که خوشبختانه توانسته ایم ظرفیت زائر سرا های استان را از۵۰۰ نفر به سه هزار و ۵۰۰ نفر افزایش دهیم.

رجبی افزود: ماموریت اخیر سپاه جهاد همبستگی ملی برای ساخت مسکن در مناطق سیل زده است که امید است بتوانیم وعده های خود را عملی کنیم.

خبر جدید  برگزاری ۱۲۴ مراسم ویژه ایام فاطمیه در کردستان

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: سپاه در کردستان به یک هزار و ۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی بسنده نمی کند و قول بیش از دو هزار پروژه را به مردم داده است.