حامد جولایی عصر امروز پنج شنبه در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده و تسلیت به بازماندگان حادثه سیل اخیر در استان های مختلف کشور گفت: برخی از استان های کشور پس از بارش های اخیر دچار سیل زدگی و بحران شدند که در این راستا هیات های ورزشی کردستان و سازمان های مردم نهاد استان به صورت خود جوش در حال جمع آوری کمک برای مردم مناطق سیل زده هستند.

خبر جدید  اتمام طرح‌های نیمه تمام راه ها، اولویت اول استان

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: به دنبال هشدار وقوع سیل در کردستان نیز در روز های آتی به روئسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان کردستان دستور داده شد تمامی سالن های ورزشی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دهند.

وی افزود: در همین راستا صحبت هایی با هلال احمر کردستان نیز انجام شده است که چادر های این سازمان در سالن های ورزشی استان برای اسکان میهمانان نوروزی در مواقع بحران نصب شود.

خبر جدید  قرار دادن داشته های استان در حل مسائل منجر به توسعه می شود

جولایی گفت: هیات های کوهنوردی، نجات غریق و قایقرانی استان کردستان نیز آمادگی خود را برای حضور در کنار ستاد مدیریت بحران در مواقع لازم و ضروری را اعلام کرده و در آماده باش هستند.

گفتنی است، طبق پیش بینی های هواشناسی در اوایل هفته آینده سامانه بارشی به استان ورود می کند و ممکن است شدت بارشها در برخی از شهرهای کردستان باعث وقوع سیلاب شود.

خبر جدید  اجرای طرح شهاب در مدارس آموزش و پرورش کردستان