فاطمه صادقی در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان در خصوص دیدار دیشب راه یاب ملل مریوان و ملوان بندر انزلی گفت: این بازی به صورت کامل در اختیار بازیکنان ما بود و موقعیت های بسیاری را نیز روی دروازه حریف بوجود آوردیم که به گل تبدیل نشد.

مربی و کاپیتان تیم فوتبال راه یاب ملل مریوان عنوان کرد: اشتباه فردی در دو موقعیت عامل باخت ما در این بازی بود که یکی از آنها در دقیقه ۷۵ روی کار تیمی حریف به گل تبدیل شد.

او با بیان اینکه دقایق اضافی بازی نیز در نیمه دوم بسیار به طول انجامید، گفت: نیمه دوم این دیدار شش دقیقه وقت اضافه داشت و ما گل را در دقیقه هفتم دریافت کردیم که داور می توانست پس از پایان وقت اضافه سوت پایان بازی را بزند.

خبر جدید  علت اپیدمی اسهال و استفراغ در کردستان

وی اظهار داشت: بازیکنان ما تمرینات خوبی را در هفته گذشته انجام داده و هم قسم شده بودند که انتقام شکست بازی رفت را بگیرند و خوشبختانه توانستند انتظارات تیم را هم فراهم کنند اما تیم مقابل با استفاده از تجربه خوب خود توانست بازی را به تساوی بکشاند.

صادقی در خصوص انتقال زمین بازی به تهران نیز گفت: ساعت برگزاری بازی ها در ماه مبارک رمضان پیش تر توسط فدراسیون اعلام شده بود و ما مکاتبات لازم در خصوص تجهیز نور ورزشگاه را با اداره کل ورزش و جوانان کردستان انجام داده بودیم.

او افزود: پس از مکاتبات، مقرر شد که نور پردازی ورزشگاه آزادی کامیاران تامین شود که متاسفانه انجام نشد و پس از آن مکاتبات لازم برای اختصاص زمین در استان کرمانشاه صورت گرفت که این نور این ورزشگاه نیز به تایید فدراسیون نرسید.

خبر جدید  عملیات احداث پارک معلم در سنندج به متراژ 31 هزار متر مربع آغاز شد

مربی و کاپیتان تیم فوتبال راه یاب ملل مریوان اظهار داشت: سازمان لیگ زمین ورزشگاه درفشی تهران را در اختیار ما برای برگزاری این بازی قرار داد که خستگی سفر به تهران نیز خود در نتیجه بدست آمده در این بازی بی تاثیر نبود.

او در مورد بازی های آینده راه یاب ملل گفت: شرایط برای ما بسیار سخت شده است و امکان کسب مقام سوم سال گذشته در لیگ برای ما با این روند فراهم نمی شود و اگر تمام بازی ها تا پایان لیگ را نیز با برد پشت سر بگذاریم ممکن است به مقام چهارم دست پیدا کنیم.

صادقی با اشاره به اینکه متاسفانه در این فصل نتوانستیم از امتیازات میزبانی به خوبی استفاده کنیم، گفت: نبود زمین مناسب و یا بارش های کردستان و نبود دستگاه برف روب مشکلاتی بود که امکان بهره گیری از امتیازات میزبانی را از ما گرفت گرچه چمن استادیوم زاگرس مریوان اکنون به ۲۰ الی ۳۰ سانتی متر رسیده و باعث بوجود آمدن مصدومیت در بازیکنان ما شده است.

خبر جدید  فرهنگسرای شهرداری در سنندج راه‌اندازی می‌شود

گفتنی است، تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل مریوان در فصل جاری به دلیل بارندگی و وضعیت نامناسب زمین چمن زاگرس در هفته های چهارم و ششم نیز نتوانسته بود از شرایط میزبانی استفاده کند و امشب نیز در هفته شانزدهم بازی خود را در زمین درفشی فر تهران برگزار کرد.