به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ تیم والیبال راه یاب ملل مریوان و تیم بانوان خانه بسکتبال کردستان توانستند با رسیدن به فینال لیگ های کشوری صعود خود را به لیگ برتر مسجل کنند.

راه یاب ملل مریوان روز دوشنبه با شکست شهداب یزد و رسیدن و به فینال لیگ دسته یک والیبال ایران توانست سهمیه لیگ برتر را نیز کسب کند.

خانه بسکتبال کردستان نیز با شکست حریفان خود در پلی آف لیگ دسته یک بسکتبال بانوان ایران توانست به سوپرلیگ بسکتبال بانوان ایران صعود کند.

خبر جدید  جدایی شادی مهینی از راه یاب ملل /سرمربی جدید تیم فوتبال مریوان معرفی شد

بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پیامی صعود ورزشکاران و فرزندان کردستان را تبریک گفت و دراین پیام آمده است؛

بی شک جوانان استان کردستان در زمره جوانان دارای ظرفیت و پتانسیل بالا برای درخشش در تمامی عرصههای ورزشی هستند که با برخورداری از کمترین امکانات توانستهاند موفقیت های چشمگیری کسب کنند.

صعود تیم والیبال راهیاب ملل مریوان به لیگ برتر و تیم بسکتبال بانوان شهرستان سنندج بە سوپر لیگ کشور علاوه بر همت، تلاش و خستگی ناپذیری جوانان این دیار، بیانگر اراده به ساختن فردایی بهتر و طنین اندازی نام کردستان در سطوح بالای کشور است.

خبر جدید  شهروندان سقزی 28 هزار و 847 واحد خون اهدا کردند

اینجانب ضمن تقدیم صمیمانه ترین تبریکات، از زحمات تمامی بازیکنان، مربیان و حامیان این دو تیم و در راس آن از مردم پرشور و امیدوار کردستان و خصوصا مردمان باغیرت شهرستان های سنندج و مریوان، برای هر دو تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم و تاکید می کنم که باید از همه ظرفیت های استان در حمایت از این تیم های والیبال راهیاب ملل مریوان و بسکتبال بانوان شهرستان سنندج استفاده شود تا روز بە روز شاهد رشد و ترقی آنان در عرصە ورزش کشور و میادین بین المللی باشیم.

خبر جدید  ذیحسابان بازوی توانمند مدیران ادارات و سازمانها هستند