به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ محمد الله مرادی صبح امروز با حضور در دفتر شهردار سنندج گفت: شهرداری و نیروی انتظامی ازجمله دستگاه هایی هستند که بصورت شبانه روزی در جهت تامین رفاه، آرامش و نشاط جامعه تلاش می کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اظهار داشت: شهرداری به واسطه ارتباط مستقیم با مردم و حجم عظیم خدمات می تواند در جلب رضایتمندی شهروندان تاثیر به سزایی داشته باشد.

الله مرادی گفت:امر به معروف و نهی از منکر برخلاف تصور مردم در جامعه مچ گیری نیست بلکه ترویج کارهای نیک و پرهیز از کارهای زشت است.

خبر جدید  دستگاه‌ها در برآورد هزینە پروژە‌ ها حساب شدەتر عمل کنند

وی افزود: هر فردی در هر جایگاهی و هر مقامی اگر وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد و زمینه رضایتمندی هم نوع خود را فراهم کند از معروفات است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه هر سازمان و نهادی که زمینه شادی و نشاط مردم را فراهم نماید از آن حمایت خواهیم کرد، گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی باید ضوابط اخلاقی و شرعی رعایت شود.

خبر جدید  مهار ۵۷۸ عملیات اطفا حریق در سنندج/انجام ۴۳۸ عملیات امداد و نجات

الله مرادی افزود: برنامه های نوروزی که هرساله توسط شهرداری و دیگر نهاد های فرهنگی برگزار می شود موجبات نشاط را برای شهروندان و مسافران فراهم کرده و باید در برگزاری این گونه مراسم ها حفظ ارزش ها هم به خوبی رعایت شود.

وی افزود: فضاسازی مناسب برنامه های فرهنگی و پرهیز از ترویج فرهنگ غربی باید در اجرای برنامه های فرهنگی لحاظ شود.

خبر جدید  وعده شهردار سنندج برای برخورد قاطعانه با "ساخت و سازهای غیرمجاز"

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: در محل اسکان مهمانان نوروزی باید تمام امکانات فراهم شود و نصب شعارهای امر به معروف، پخش اذان و برپایی نماز جماعت هم در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

در این جلسه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اهداء لوح تقدیر از زحمات شهرداری در ایام برگزاری مراسم دهه مبارک فجر امسال تقدیر کرد.