عبدالسلام سپهر در گفت و گو با برنا کردستان از عدم صدور مجوز حفاری تا پایان تعطیلات نوروز در سطح شهر خبرداد و گفت: با توجه به برگزاری جلسه ستاد استقبال از نوروز مجموعه اقدامات و تمهیدات لازم جهت آماده سازی سطح شهر به سازمان ها و مناطق تابعه شهرداری ابلاغ شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از مواردی که در مصوبات ستاد سفر مورد تاکید و مصوب قرار گرفته عدم صدور مجوز حفاری در سطح شهر در ایام پایانی اسفند ماه و ایام تعطیلات نوروز است.

وی گفت: عملیات لکه گیری و آسفالت معابر خیابانهای اصلی آغاز شده بنابراین صدور مجوز حفاری باعث خلل در روند آماده سازی سطح شهر خواهد شد.

سپهر اعلام کرد: تمامی مناطق و نواحی تا پایان تعطیلات نوروز هیچ مجوز حفاری در سطح شهر را بجز اتفاقات خاص صادر نخواهد کرد.

وی گفت: معاونت فنی و زیر بنایی هم چندین بار به شرکت ایرانسل در خصوص ترمیم حفاری های انجام شده توسط آن شرکت اخطار داده است.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: شرکت ایرانسل موظف است تمامی نوار های حفاری را ترمیم کند و در حال حاضر هم روند ادامه فعالیت این شرکت تا اجرای کامل حفاری متوقف شده است.