عبدالسلام سپهر در گفت و گو با برنا کردستان از عدم صدور مجوز حفاری تا پایان تعطیلات نوروز در سطح شهر خبرداد و گفت: با توجه به برگزاری جلسه ستاد استقبال از نوروز مجموعه اقدامات و تمهیدات لازم جهت آماده سازی سطح شهر به سازمان ها و مناطق تابعه شهرداری ابلاغ شده است.

خبر جدید  93 هزار مترمربع از املاك تملك‌شده سنندج صاحب سند شد

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از مواردی که در مصوبات ستاد سفر مورد تاکید و مصوب قرار گرفته عدم صدور مجوز حفاری در سطح شهر در ایام پایانی اسفند ماه و ایام تعطیلات نوروز است.

وی گفت: عملیات لکه گیری و آسفالت معابر خیابانهای اصلی آغاز شده بنابراین صدور مجوز حفاری باعث خلل در روند آماده سازی سطح شهر خواهد شد.

خبر جدید  لایحه بودجه سال 98تقدیم شورای شهر سنندج شد/ افزایش 21 درصدی بودجه سال 98 نسبت به سال گذشته

سپهر اعلام کرد: تمامی مناطق و نواحی تا پایان تعطیلات نوروز هیچ مجوز حفاری در سطح شهر را بجز اتفاقات خاص صادر نخواهد کرد.

وی گفت: معاونت فنی و زیر بنایی هم چندین بار به شرکت ایرانسل در خصوص ترمیم حفاری های انجام شده توسط آن شرکت اخطار داده است.

خبر جدید  19میلیون مترمکعب آب برای توسعه کشاورزی سروآباد تخصیص یافت

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: شرکت ایرانسل موظف است تمامی نوار های حفاری را ترمیم کند و در حال حاضر هم روند ادامه فعالیت این شرکت تا اجرای کامل حفاری متوقف شده است.