به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ رضا رحمانی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات تیم آوالان کامیاران که با حضور استاندار کردستان در محل استانداری برگزار شد، گفت: مشکلات بسیاری در جامعه وجود دارد که افتخارات ورزشی می تواند تا مدتها آنها را از ذهن افراد خارج کند که برد های تیم ملی فوتبال این موضوع را اثبات می کند.

رئیس هیات فوتبال استان کردستان با بیان اینکه جنگ نابرابری در لیگ دسته دو فوتبال وجود دارد، عنوان کرد: تیم های فوتبال از افراد متخصص شهر های دیگر در کادر خود استفاده می کنند در حالیکه تیم آوالان از افراد بومی در بدنه و کادر تیم خود بهره می برد و عملاً در جنگ نابرابری قرار دارد.

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: خرید سهمیه و شرکت در لیگ دسته یک بیش از پنج میلیارد اعتبار نیاز دارد درحالیکه با حمایت اندک از تیم آوالان این تیم به دسته یک صعود خواهد کرد.

او افزود: هیات فوتبال یکی از هیات های پر جمعیت و فعال استان کردستان با هشت هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته است و از این تعداد ۲۱ فوتبالیست در تیم های ملی مشغول به فعالیت هستند.

گفتنی است، جلسه بررسی مشکلات تیم آوالان کامیاران حاضر در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور صبح امروز با حضور استاندار کردستان و مدیر کل ورزش و جوانان و عوامل باشگاه آوالان در دفتر استاندار برگزار شد.