به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ شهرام ملکی امروز در جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان کردستان گفت: تشکیل این کارگروه بر تلاش حداکثری اعضا برای جبران خسارات ناشی از سیل در فروردین ماه سال جاری اهمیت فراوانی دارد.

وی افزود: باید هرچه سریعتر برای ایجاد مسکن موقت خانوارهای آسیب دیده از سیل اخیر در برخی مناطق استان اقدامات مقتضی صورت گیرد.

خبر جدید  آمار موجود در بحث طلاق نگران‌کنندە است

ملکی در ادامه ضمن تاکید بر همکاری دستگاه های اجرایی متولی در بحث رسیدگی و امداد رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل اخیر بر اهمیت تسهیل روند اداری صدور پروانه های ساختمان های آسیب دیده از این حادثه تاکید کرد.

وی همچنین در بخشی دیگر از سخنانش خواستار تشکیل و برگزاری کارگروه کشاورزی برای جبران خسارت به بخش کشاورزی در مناطق سیل زده شد.

خبر جدید  نماینده بیجار از مأمور راهور عذرخواهی کرد/ نظر هیأت‌ نظارت درباره پرونده سلحشوری به قوه قضاییه می‌رود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تسهیل در روند ارائه زیرساخت های اولیه و نیز نصب انشعاب رایگان به واحدهای مسکونی آسیب دیده و دارای سابقه را ضروری برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: باید برای تامین نیازهای معیشتی احتمالی ساکنین روستاهای آسیب دیده و جبران خسارات ناشی از سیلاب در فروردین ماه سالجاری در برخی از شهرستان ها تدابیر لازم اندیشیده شود.

خبر جدید  دشمن ردپای دائمی در منطقه ندارد

ملکی تشکیل کارگروه های متناطر بازسازی و نوسازی به ریاست فرماندار در شهرستان های تابعه برای برآورد و جبران خسارت ها را از اولویت اصلی این کارگروه عنوان کرد.

وی در پایان خواستار اعلام فراخوان برای آگاهی آسیب دیدگان سیل اخیر جهت دریافت تسهیلات بازسازی و نوسازی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان شد.